ЗВІТ відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради за жовтень  2022 року

Дата: 07.11.2022 17:39

1.

Організовано та здійснено реєстрацію педагогічних працівників закладів освіти селищної ради в реєстраційній базі Житомирського ОІППО щодо проходження курсів підвищення кваліфікації на умовах регіонального замовлення у 2023 році.

2.

Забезпечено участь педагогічних працівників закладів освіти у роботі курсів підвищення кваліфікації.

3.

Участь вихованців та учнів ЗЗСО та ПЗО в обласних етапах конкурсів національно-патріотичного, художньо-естетичного, екологічного та інших напрямків діяльності.

4.

Робота з гул-формами МОН України, Адміністрації Президента України щодо збору інформації про діяльність ЗДО, ЗЗСО та ЗПО селищної ради.

5.

Участь працівників сектору з питань дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради в обласних онлайн-нарадах з питань  підвищення кваліфікації педагогів, проведення всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів різних рівнів, конкурсів педагогічної майстерності «Учитель року – 2023», «Добрі практики».

6.

Організація та проведення у закладах освіти селищної ради Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

7.

Організація роботи щодо залучення учнів 9-11 класів закладів освіти селищної ради в обласній олімпіаді з психології.

8.

Участь учнівської молоді закладів освіти селищної ради в Всеукраїнській краєзнавчій конференції «Шляхами мандрів Григорія Сковороди».

9.

Отримано та розподілено на заклади загальної середньої освіти селищної ради підручники для дітей з особливими освітніми потребами та навчально-методичні посібники НУШ.

10.

Здійснено контроль за станом підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.

11.

Здійснено моніторинг заповнення працівниками закладів освіти в ПАК «АІКОМ» індивідуальних карток обліку учнів для формування освітньої субвенції на 2023 рік.

12.

Подано звіт про кількість дітей шкільного віку за формою 77-РВК  у 2022 році.

13.

Оновлено інформацію щодо діяльності закладів освіти селищної ради

14.

Забезпечено участь керівників закладів загальної середньої освіти у навчальному вебінарі щодо заповнення форм відомчої звітності.