Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Звіт відділу реєстрацції та надання адміністративних послуг за жовтень 2022 року

Дата: 01.11.2022 11:58
Кількість переглядів: 262

Фото без опису

 

 За жовтень місяць 2022 року, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП надано 259 адміністративних послуг. З них: послуг з реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців – 14; послуг з реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання – 73; видано витягів про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання особи – 172; внесено зміни до реєстру територіальної громади та паспортів громадян України фізичних осіб щодо виправлення адреси – 24; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 8;  відшкодування вартості одноразового проїзду міжміським транспортом  – 1; послуг з надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 2; послуги ДЗК – 2; взято на облік внутрішньо переміщених осіб – 13.

 Надано відповідей на запити органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних та відповіді на них – 3.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за вересень 2022 року, надійшло 6405,96 грн.

Спеціалісти відділу діють відповідно до затверджених посадових інструкцій з дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь