Звіт про роботу  за вересень 2022 року відділу економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства виконавчого комітету Лугинської селищної ради

Дата: 20.10.2022 12:50

Протягом вересня 2022 року відділ економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства виконавчого комітету Лугинської селищної ради систематично готував інформаційні та аналітичні матеріали, які подаються обласній адміністрації, керівництву районної адміністрації.

Проведено аналіз фінансово-господарських показників комунальних підприємств селищної ради. Підготовлено Програму економічного і соціального розвитку Лугинської селищної ради на 2023 рік. Розпочато роботу щодо розроблення Паспорту місця видалення відходів на території Лугинської селищної ради.

Проведено 1 засідання житлової комісії та прийнято 2 рішення. Зараховано на квартирний облік 1 особу. На розгляд виконкому підготовлено та винесено 4 рішення. Проводилась робота щодо оформлення інформаційних довідок на об’єкти комунального майна в Коростенському МБТ та перегляд матеріалів особових справ громадян, що перебувають на квартирному обліку.

Постійно проводилась робота по розгляду звернень громадян, установ та організацій, яким надавалися відповіді у встановлені терміни згідно чинного законодавства України. Виконувались інші доручення селищного голови, секретаря ради, та заступників селищного голови.