Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ЗВІТ відділу соціального захисту  та охорони здоров'я виконавчого комітету Лугинської селищної ради за вересень 2022 року

Дата: 18.10.2022 15:07
Кількість переглядів: 321

Фото без опису

За вересень 2022 року до відділу соціального захисту  та охорони здоров'я виконавчого комітету Лугинської селищної ради  звернулося 113 осіб з них  53  жителів громади за соціальними допомогами,  43 за пільгами та  15 за субсидіями, також  11 домогосподарствам надано пільгу на тверде паливо, 26 внутрішньо переміщених осіб отримали компенсаційні виплати.

В вересні місяці продовжується перетворення паперових справ на електронні. На комп’ютерах відділу соціального захисту  та охорони здоров'я встановлено нову програму, яка використовується в режимі дослідно-промислової експлуатації ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ. Ця програма працює паралельно з програмою діючою «СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА», спеціалісти одночасно вносять пакет документів в обидві програми та передають копії документів до відділу №2 Коростенської райдержадміністрації для призначення та виплати.

         На даний час тестування Програми поширюється на такі допомоги:

  • Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  • Допомога при усиновлені дитини;
  • Допомога на дітей одиноким матерям;
  • Допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулінозалежні), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, на дитину яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність;
  • Державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • Державна соціальна допомога малозабезпеченим родинам.

         Також за допомогою цих програм передаються дані про внутрішньо переміщених громадян стосовно виплат передбачених Постановою № 332 Кабінету Міністрів України. За вересень місяць передано на призначення  26 справ внутрішньо переміщених осіб.

          До відділу соціального захисту та охорони  здоров'я  Лугинської селищної ради за вересень  2022 року надійшло 2 повідомлення про сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги (в них виховується  3 дітей).  

Головним спеціалістом відділу  проведено відвідування вищезазначених сімей з метою здійснення оцінки потреб сім'ї. Причина складних життєвих обставин - ухилення від виконання батьківських обов'язків.

Відповідно до рішення про надання/відмову в наданні соціальних послуг відділу соціального захисту та охорони здоров'я 2 сім'ям надано соціальні послуги (соціальна профілактика, соціальний супровід).

Проведено роботу з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

Здійснено моніторинг переліку об’єктів оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю.

Проведено прийом документів та нарахування виплат компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 52 домогосподарствам відповідно до Постанови №333 Кабінету Міністрів України.

Внесено справи в електронному вигляді в інформаційно – аналітичну систему обліку даних, пов’язаних з компенсацією за тимчасове розміщення  внутрішньо переміщених осіб та внесення даних про житло в веб-ресурсах «Прихисток».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь