УРОЧИСТИЙ МІТИНГ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 15:12

Урочистий мітинг з нагоди Дня захисників і захисниць України пройшов сьогодні в селищі Лугини.

Участь в заході взяли народний депутат України Володимир Арешонков, заступники селищного голови Віктор Давидюк та Борис Квятковський, секретар селищної ради Олександр Губарець, військовослужбовці, представники організацій, установ та громадськості.

Народним депутатом України Володимиром Арешонковим було відзначено Подяками військовослужбовців громади.

Заступник селищного голови Віктор Давидюк висловив щирі слова пошани та вдячності загиблим воїнам, що захищали Батьківщину, нас, наших рідних та близьких, а також нагородив Грамотами Лугинської селищної ради депутатів, що беруть участь в захисті України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України. Після відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим захисникам України. Під час заходу лунали патріотичні пісні.