Працівники Лугинської селищної ради долучилися до прибирання території громади

Дата: 13.10.2022 14:28

Для підтримання належного санітарного стану, а також покращення естетичного вигляду, впорядкування прилеглих територій в cелищах та селах нашої громади ведуться роботи по прибиранню опалого листя та залишкового сміття. Заходи з прибирання та благоустрою вже давно стали традиційними. Ось і сьогодні працівники селищної ради вийшли на прибирання центрального парку, території біля адміністративних будівель.

Хочеться зазначити, що благоустрій – це не разова акція, це щоденна робота, і в першу чергу – робота над собою, своєю свідомістю, зробивши невелике зусилля над собою – не смітити.

Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про своє, містечко та село, про чистоту й порядок в них, адже благоустрій нашої громади – спільна справа усіх її мешканців.