ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 30.09.2022 10:32

Шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання з наступаючим професійним святом! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню все життя.

Вчитель – одна з найблагородніших професій, адже саме він формує світогляд дитини та громадянську позицію, вчить життю, повазі та патріотизму. У перші дні жовтня ми з теплотою згадуємо Вас, наші вчителі, даруємо квіти, говоримо добрі слова й привітання.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук у далеко непростій справі навчання, виховання та розвитку кожної дитини, за Вашу самовідданість, добро і щедрість душі.

Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності, Миру в Україні та злагоди в родинах, любові та пошани від Ваших учнів.

Селищний голова           Петро МЕЛЬНИК