ЛУГИНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА АВТОБУС

Дата: 27.09.2022 16:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У рамках співпраці України з Естонією та Житомирською областю зокрема було передано перші 3 з 12 автобусів Iveco Irisbus. Усього ж уряд Естонії має намір передати області близько 30 таких автобусів.

Ключі від транспорту Лугинській, Брусилівській та Малинській громадам, передала головам ОТГ міністр економіки та інфраструктури Естонської Республіки Рійна Сіккут. Слова вдячності за підтримку та допомогу Житомирщині висловили керівник міжпарламентської групи Україна-Естонія, народний депутат України Арсеній Пушкаренко, перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко та начальник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Гості також відвідали зруйнований об’єкт інфраструктури Малина – міст, який сполучає ліву та праву частини міста. Тут уже розпочато роботи по відновленню. Фінансування ремонту забезпечує Україна та Естонія, яка виділяє для цих цілей понад 1 млн.євро.

Офіційний візит сьогодні продовжився у Лугинах, де відбулася міжнародна конференція, присвячена відбудові Житомирщини.