ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ

Дата: 25.09.2022 09:05

Шановні працівники закладів позашкільної освіти!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем позашкілля!

Висловлюю щиру подяку всім, хто, присвятив свій життєвий шлях всебічному розвитку дітей та допомагає вихованцям розкрити свої здібності та таланти.

Щоразу Ви творчо підходите до своєї роботи, з повагою та любов'ю працюєте з дітьми, плекаєте творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуєте та розвиваєте юні обдарування.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру Вашим родинам, натхнення в праці, творчості та креативу.

Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі Ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Селищний голова                    Петро МЕЛЬНИК