ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ СЕЛИЩА ЛУГИНИ

Дата: 21.09.2022 08:40

Шановна громадо! Сьогодні, 21 вересня, в День Різдва Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо День селища Лугини.

День селища – особливе свято, яке об`єднує всіх мешканців нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалось.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак, але я дякую всім лугинчанам за людяність та патріотизм, любов до свого рідного краю.

Ми маємо триматися, бути сильними, бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету і себе особисто щиро бажаю нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне селище, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Зі святом!

З найкращими побажаннями