ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

Дата: 04.09.2022 09:29

Шановні підприємці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається професійне свято - День підприємця.

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Висловлюю кожному з Вас глибоку вдячність за те, що в непростих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, сплачуєте податки, займаєтесь благодійною та спонсорською діяльністю.

Від імені всієї Лугинської громади хочу подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та підтримку, яку Ви надаєте громаді у вирішенні соціально-економічних проблем і висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю у справі поліпшення життя громадян, розвитку вітчизняного виробництва, створення нових робочих місць.

Бажаю Вам невпинного руху вперед, витримки, благополуччя, міцного здоров'я, оптимізму, успіхів в усіх починаннях, скорішої перемоги та мирного неба!

Селищний голова                    Петро МЕЛЬНИК