ВІДБУЛАСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 16.08.2022 16:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 16 серпня 2022 року, під головуванням селищного голови Петра Мельника відбулося пленарне засідання позачергової сесії селищної ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, а також керівники окремих структурних підрозділів.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення. Затверджено звіт про виконання бюджету Лугинської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року, Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Лугинської громади», прийнято ряд рішень з питань земельних відносин та рішення про надання матеріальної допомоги 27 членам нашої громади.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.