Співпраця органу пробації та керівництва громади

Дата: 11.08.2022 15:09

Станом на 11.08.2022 р. з початку року, субєктами пробації на території Лугинської ОТГ було відпрацьовано 448 годин громадських робіт.

При відпрацюванні робіт, підоблікові сектору сумлінно ставляться до роботи, оскільки прийняття участі у благоустрої території на котрій вони проживають,  це перш за все позитивний вплив на свідомість правопорушників.

11.08.2022 року була проведена робоча зустріч з головою Лугинської ОТГ, Коростенського району, Житомирської області Петром Мельником. В ході зустрічі було обговорено що у випадку, якщо на території громади будуть соціально значущі обєкти вони будуть включені  до переліку обєктів  на яких будуть відбувати покарання засуджені.

Також в ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпаці на майбутнє.

Все буде Україна!

Начальник Коростенського РС №1 Ярослава Омельчук