Урочистий мітинг з нагоди Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 13:29

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності.

В рамках відзначення державного свята в селищі Лугини відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку полеглим захисникам України та урочисте винесення Державного Прапора України.

В заході взяли участь селищний голова Петро Мельник, заступник селищного голови Віктор Давидюк, секретар селищної ради Олександр Губарець, представники трудових колективів громади, учнівська молодь.

Протоієрей Петро Киричевський відслужив молебень за людьми, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові та загинули за незалежність.

Урочистий мітинг з нагоди Дня Української Державності пройшов у піднесеному настрої. Відзначення таких державних свят є підтвердженням патріотичності та духовності українського народу.