Лугинська селищна рада висловлює щиру подяку

Дата: 27.07.2022 12:28

Лугинська селищна рада висловлює щиру подяку ГО «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу «ДОБРОТВОР», на чолі з головою ради організації Валентиною Сиромятніковою та ГО «Об’єднаний ветеранський рух «ВзаємоДія», на чолі з головою правління організації Ігорем Сиромятніковим, за надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які будуть розміщені в Лугинській громаді.

Також дякуємо приватному підприємцю Олександру Шадурі, за допомогу в доставці вантажу.

Передано велику кількість речей, необхідних для оснащення пунктів тимчасового компактного розміщення людей, які змушені виїзджати зі своїх рідних міст.

Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги!

Бажаємо Вам благополуччя, процвітання і успіхів.

Миру і Перемоги!