ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ТРЕНЕРА

Дата: 19.07.2022 09:02

Шановні тренери, спортсмени, вчителі, ветерани фізкультурно-спортивної галузі Лугинської громади!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!

19 липня в Україні відзначається професійне свято тренера, яке започатковане Указом Президента України Володимира Зеленського №263/2021 від 24 червня 2021 року на підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури та спорту.

Виховати в собі силу волі та наполегливість, прагнення до перемог — велика праця, виховувати ті ж самі якості в інших — великий талант! Мудре наставництво в спорті - основа перемог спортсмена, команди, країни.

Тренер — це друга сім'я для кожного, хто йде до вершин спорту. Хотілося б побажати спортивному професіоналу гідних і вдячних вихованців, творчого натхнення, терпіння, ентузіазму, енергії та впевненості у власних силах. Нехай у Вас буде якомога більше учнів, яким підкориться спортивний Олімп.

Також бажаю Вам в цей складний час, мирного неба над головою, спокою і затишку в Ваших домівках, нехай і надалі Ваш приклад надихає для досягнення успіху!

Терпіння, здоров'я і нових спільних перемог!

Селищний голова                             Петро МЕЛЬНИК