ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 18.07.2022 11:52

Нагадуємо, що відповідно до рішення ради оборони Житомирської області від 30.06.2022 з метою збереження життя та здоров’я людей обмежено роботу торгово-розважальних центрів, торгово-розважальних комплексів, магазинів, супермаркетів, інших об’єктів з масовим перебуванням людей під час попереджувального сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» на всій території Житомирської області.

Керівників вищезазначених об’єктів зобов’язані за допомогою об’єктової системи оповіщення (гучномовець, сирена, сигналізація, акустична система, електронне інформаційне табло) повідомити відвідувачів про повітряну тривогу, проінформувати всіх відвідувачів про найближче укриття, провести евакуацію та заборонити відвідування даних об’єктів до моменту скасування сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».

Закликаємо жителів селищної ради дотримуватися визначених правил та обмежень заради власної безпеки та безпеки оточуючих.