Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Звіт про роботу  за І півріччя 2022 року відділу економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства виконавчого комітету Лугинської селищної ради

Дата: 14.07.2022 14:27
Кількість переглядів: 674

Фото без опису

Протягом першого півріччя 2022 року відділ економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства (далі Відділ) виконував завдання, що передбачені Положенням про Відділ, основним завданням якого є забезпечення реалізації на території громади державної політики економічного розвитку, державної політики у сфері інвестиційної діяльності, комунального господарства.

  Систематично Відділ готує проекти рішень для розгляду ради, проекти розпоряджень голови,  також інформаційні та аналітичні матеріали, які подаються обласній адміністрації, керівництву районної адміністрації.

На розгляд виконкому підготовлено та винесено 7 рішень, на розгляд сесії підготовлено та винесено 6 рішень, підготовлено 5 розпоряджень селищного голови.

Щомісячно проводиться аналіз фінансових показників комунальних підприємств селищної ради. Здійснюється моніторинг діяльності підприємств агропромислового комплексу, що здійснюють діяльність на території громади.

Проведено 1 засідання житлової комісії та прийнято 4 рішення, переглянуто 154 особові справи  громадян, що перебувають на квартирному обліку щодо дотримання вимог чинного законодавства.

Проведено роботу по відпрацюванню адмінпорушниками та засудженими громадських робіт, якими відпрацьовано 822 год.

Постійно проводиться робота по розгляду звернень громадян, установ та організацій, яким надаються відповіді у встановлені терміни. Надання статистичних звітів.

Через веб-сайт громади та інші джерела інформації  підприємцям доводиться інформація щодо урядових програм та інші матеріали щодо розвитку підприємництва, підтримки підприємств агропромислового комплексу.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь