САМОРОЗВИТОК  - ЦЕ ЛЕГКО

Дата: 13.07.2022 16:42

У вихорі  сучасних подій, життя змінюється з кожним днем все більше та більше. Але це не означає, що потрібно огородити себе від змін. Ми повинні постійно розвиватися, вдосконалювати себе, йти в ногу з часом. Завдячуючи технологіям та книгам шлях до саморозвитку зовсім нескладний. А в умовах військового стану сьогодення саме час ним зайнятися.

13.07.2022 року начальник Коростенського РС №1 провела робочу зустріч з директром Лугинської центральної бібліотеки Лугинської селищної ради Антоніною Олександрівною Івановою. В ході зустрічі було обговорено питання співпраці на майбутнє для підвищення саморозвитку підоблікових Коростенського РС №1 та працівників сектору. Директор провела екскурс новинками документально-художньої літератури бібліотеки, повідомила про можливість виходу до мережі інтернет в стінах бібліотеки та наголосила на тому, що клієнтів пробації завжди раді бачити читачами та радо допоможуть їм на шляху до саморозвитку.

Маємо велику надію, що співпраця органу пробації та бібліотеки буде і надалі на високому та продуктивному рівні.

Все буде Україна!

Начальник Коростенського РС №1 Ярослава Омельчук