ЗВІТ про роботу відділу реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету (ЦНАП) Лугинської селищної ради за І півріччя 2022 року

Дата: 13.07.2022 11:55

За І півріччя 2022 року, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП надано 2775  адміністративні послуги. З них: послуг реєстрації об’єктів нерухомого майна та реєстрації юридичних та фізичних осіб – 958; послуг з реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання – 322; видано довідок про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання особи – 231; внесено зміни до реєстру територіальної громади та паспортів громадян України фізичних осіб щодо виправлення адреси – 33; паспортних послуг – 37; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 17;  відшкодування вартості одноразового проїзду міжміським транспортом  - 2; послуг з реєстрації колдоговорів та доповнень до них – 1; послуг з надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 2; послуги ДЗК – 272, взято на облік внутрішньо переміщених осіб – 1131.

Надано відповідей на запити органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних та відповіді на них – 10.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за І півріччя 2022 року, надійшло 275,5 тис. грн.