Прийнято рішення «Про забезпечення заходів щодо недопущення розколу громади на релігійному підґрунті, проросійської пропаганди в храмах Московського Патріархату та спекуляції на віруваннях мешканців в межах Лугинської селищної територіальної громади»

Дата: 08.07.2022 12:37

Сьомого липня на сесії Лугинської селищної ради VIII скликання було проголосоване рішення «Про забезпечення заходів щодо недопущення розколу громади на релігійному підґрунті, проросійської пропаганди в храмах Московського Патріархату та спекуляції на віруваннях мешканців в межах Лугинської селищної територіальної громади». Пункт 1 рішення викладений в наступній редакції: «Заборонити Українській Православній Церкві Московського Патріархату та релігійним організаціям, які є частиною Російської православної церкви, діяльність, заклики та розповсюдження інформації, що несуть загрозу національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України, ввести особливий режим їхньої роботи, що включає заборону проведення зборів, мітингів, ходів та всіх інших масових заходів в межах Лугинської територіальної громади».

Рішення підтримали 17 депутатів селищної ради. 9 депутатів були відсутні з різних причин.