Відбулось пленарне засідання позачергової сесії Лугинської селищної ради

Дата: 08.07.2022 12:35

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

7 липня 2022 року відбулось пленарне засідання позачергової сесії Лугинської селищної ради під головуванням селищного голови Петра Мельника.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів із 26 обраних. Також на пленарному засіданні були присутні заступники селищного голови, начальники відділів селищної ради, старости старостинських округів.

Було розглянуто ряд нагальних питань важливих для розвитку громади. Зокрема, прийнято Програму підтримки, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб Лугинської селищної ради на 2022 рік, Програму «Поліцейський офіцер громади» Лугинської селищної ради на 2022-2025 роки, рішення про надання матеріальної допомоги 12 жителям громади та ряд земельних питань.

Робота сесії пройшла злагоджено та конструктивно. Всі рішення, винесені на розгляд ради, були прийняті.