Фінансова допомога дітям, які зазнали фізичних та/чи психологічних травмувань внаслідок військових дій

Дата: 06.07.2022 11:50

Фото без описуЗнаєте родину, в якій діти зазнали фізичних та/чи психологічних травмувань внаслідок військових дій?

Якщо ви знаєте дітей, які внаслідок збройної агресії рф не можуть отримати необхідну медичну допомогу, заповніть заявку та внесіть необхідну інформацію про дитину (дітей), її стан, контакти родини (чи опікунів). Зробити це можна тут: https://bit.ly/38UvQvL

Довідково:

Міністерство охорони здоров’я запустило реєстр дітей, які зазнали травмувань внаслідок війни, для забезпечення отримання своєчасної необхідної медичної допомоги. Також у реєстрі узагальнюється відповідна інформація про постраждалих дітей. Зібрана інформація буде передаватись до Офісу Президента України та спеціального фонду, які надаватимуть фінансову допомогу законним представникам дитини для її лікування або реабілітації.

За інформацією Координаційного центру з надання правової допомоги.?

Ярослав Савчук -  фахівець сектору «Лугинське бюро правової допомоги» Коростенського МЦ з надання БВПД