ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ АРХІТЕКТУРИ

Дата: 01.07.2022 10:12

Шановні працівники архітектури!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектури України, яке щорічно відзначають 1 липня.

Це національне професійне свято українських архітекторів – людей, які слугують законам естетики, гармонії і краси.

У сучасному світі надшвидкого розвитку та змін, архітектура має відповідати запитам людей, бути функціональною, органічною, якісною, красивою, і найголовніше - робити навколишнє середовище комфортним.

Ваша діяльність неможлива без гідної професійної підготовки, творчого натхнення та кропіткої щоденної праці.

Бажаю Вам у цей святковий день миру, злагоди, міцного здоров’я та щастя! Творчої наснаги, вдалих та сміливих проектів, геніальних думок та ідей, а найголовніше, щоб Ваші прекрасні ідеї завжди втілювалися в життя!

Селищний голова          Петро Мельник