ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В СЕЛИЩІ ЛУГИНИ

Дата: 28.06.2022 14:44

Сьогодні, 28 червня, з нагоди 26-ї річниці Дня Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку - борця за незалежність і свободу українського народу та меморіалу воїнам АТО та ООС.

26 років тому Верховна Рада України від імені українського народу прийняла Основний Закон держави. Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.

У заході взяли участь селищний голова Петро Мельник, заступник селищного голови Борис Квятковський, представники територіальної оборони Лугинської територіальної громади, структурних підрозділів селищної ради, трудових колективів громади.

З Днем Конституції!

Слава Україні!