ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 09:05

Шановні жителі Лугинської громади!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Сьогодні, відзначаючи це державне свято, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації.

Цього року, відзначаючи річницю прийняття Конституції України від усього серця хочу Вам побажати мирного неба, міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Нехай у Ваших родинах панують любов, злагода і достаток!

Селищний голова                   Петро Мельник