ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ

Дата: 06.06.2022 10:05

Шановні представники засобів масової інформації!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем журналіста України!

Переоцінити роль представників мас-медіа у сучасному житті, у формуванні громадської думки – неможливо.

З давніх часів журналістів називають четвертою владою, і це не дивно, адже правда та об’єктивність – справжня зброя! Інформаційні технології стрімко й невпинно змінюються, як і саме життя, проте журналістське слово має щораз більшу вагу у суспільстві. Воно може згуртувати народ або ж розділити його. Сьогодні, в часи протистояння військовій та інформаційній агресії з боку рф, від професійності та патріотичності кожного українського журналіста значною мірою залежить наближення нашої Перемоги.

Добра та здоров’я Вам, гарного настрою та позитивних новин, натхнення та терпіння, віри та надії, любові до рідних та до професії. Будьте щасливими, працюючи на благо розквіту рідної України!

Ми завжди пам’ятатимемо про тих журналістів, які, виконуючи свої професійні обов’язки, віддали життя за свободу і незалежність України на передовій.

Селищний голова Петро Мельник