Дитинство в гуркоті війни

Дата: 01.06.2022 14:17

Фото без описуФото без описуФото без опису

01.06.2022 року відзначається в світі Міжнародний День захисту дітей. На превеликий жаль, в цьому році в нашій державі він затьмарений подіями війни. Але ми повинні докласти максимум зусиль аби діти щонайменше відчували емоційне напруження сучасності.

В Коростенському районному секторі №1 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області  за участю підоблікових було проведено тренінг спрямований на покращення спілкування між батьками та дітьми. В ході тренінгу, в рамках історичного екскурсу, було наголошено на необхідності патріотичного виховання дітей в сімї і звернено особливу увагу на гостру необхідність позитивних емоцій для дитини в сучасних умовах військового стану.

Наприкінці заходу, дитячими руками  було намальовано на асфальті, поблизу сектору, символічний малюнок присвячений нашій державі. Дуже хочеться вірити, що події сьогодення більше ніколи не повторяться не тільки в нашій країні, але і в усьому світі.

Все буде Україна!

Начальник Коростенського РС №1 Ярослава Омельчук