ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ЄВРОПИ

Дата: 21.05.2022 10:50

Шановні жителі Лугинської громади!

Сьогодні українська спільнота відзначає День Європи.

Україна, яка задекларувала стратегічний курс на європейську інтеграцію, починаючи з 2003 року щороку відзначає це свято у третю суботу травня.

Україна — це держава, яка є співтворцем європейської цивілізації. Для нас це особливий день, адже під час Революції Гідності, український народ довів, що Україна — це незалежна європейська держава.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

У День Європи зичу Вам миру, добробуту, життєвої енергії, впевненості у завтрашньому дні, європейському майбутньому України, та миру, після Перемоги над ворогом!

Селищний голова       Петро Мельник