Дата: 20.05.2022 09:15

Фото без описуФото без опису

Профілактична робота з населенням – один з дієвих заходів щодо запобігання пожежам, збереженню життя та здоров'я громадян, їх майна. З цією метою рятувальники Лугинщини на регулярній основі проводять пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів.

Під час спілкування з населенням розмова йшла про забезпечення пожежної безпеки природних екосистемах.

Селянам доводили статистичні дані про пожежі, що трапилися на території району в поточному році, причини їх виникнення. Дитячі пустощі з вогнем продовжують призводити до пожеж. Як зменшити ризик їх виникнення? Відповідь на це питання також було в центрі уваги учасників відпрацювання. Крім теоретичних знань, селяни також отримали і листівки з правилами щодо безпечного поводження в природних екосистемах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Шановні громадяни! Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях. Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Провідний інспектор Коростенського РУ

ГУ ДСНС України у Житомирській області