Олександр Корнієнко отримав Герб Таллінна для Президента України від міського голови Таллінна

Дата: 18.05.2022 21:24

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Перший віцеспікер Парламенту України подякував Таллінну та народу Естонії за значну підтримку. «Звичайно, військова та гуманітарна допомога важливі, але й символіка відіграє не менш значну роль», — наголосив Олександр Корнієнко та додав, що лише спільними зусиллями можливо виграти війну, яку розпочала росія.

За словами мера естонської столиці, дарування Герба демонструє солідарність міста та його мешканців із народом України та висловлює підтримку його героїчній боротьбі проти російської агресії. «Ми маємо виграти цю війну», — додав Євген Осіновський.

Після закінчення робочого візиту до Естонської Республіки Олександр Корнієнко передасть нагороду Президенту України Володимиру Зеленському.