Кроки для допомоги засудженим

Дата: 13.05.2022 12:38

На даний час наша країна перебуває в складних умовах , які  обумовлені військовим станом. Населення постійно потерпає від дій ворога. Громадяни потребують соціального захисту держави.

13.05.2022 року начальником Коростенського РС №1 було проведено робочу зустріч з представником безоплатної правової допомоги Ярославом Валентиновичем Савчуком. В ході зустрічі було обговорено подальшу роботу в рамках консультування підоблікових сектору для отримання ними соціальної допомоги, правила перетину кордону та обмеження виїзду, що існують на даний час та графік проведення із засудженими роботи в рамках протидії домашньому насильству.

Є велике сподівання, що ці кроки у співпраці матимуть позитивний результат для засуджених громадян.

Все буде Україна!

Начальник Коростенського РС №1 майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук