ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2022 13:00

Сьогодні, 8 травня, в день пам’яті та примирення, селищний голова Петро Мельник, секретар селищної ради Олександр Губарець, заступник селищного голови Віктор Давидюк, керуючий справами Віктор Карповець, працівники селищної ради та жителі громади вшанували пам’ять співвітчизників, що боролися з нацизмом в Другій світовій війні покладанням квітів до пам'ятної композиції розстріляним односельцям та пам’ятного знаку воїнам в с. Липники.

В селищі Лугини відблося покладання квітів до Меморіалу полеглим захисникам України та до підніжжя пам'ятника герою часів Другої світової війни В.П. Фількову.

У День пам’яті та примирення ми схиляємо голови перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.