6 ознак військових маніпуляцій

Дата: 06.05.2022 15:36

медіаманіпуляція — вид психологічного впливу, що здійснюється за допомогою ЗМІ, і призводить до зміни настроїв, поведінки, поглядів тощо.

?????Найпоширенішою сьогодні вважається маніпуляція на військову тему. Наводимо 6 її ознак:

1) Певна думка активно поширюється проросійськими Telegram-каналами

2) Окупанти применшують свої втрати, натомість озвучують цифри наших втрат з посиланням на «секретні документи» чи «особисті джерела»

3) Щодо обстрілів цивільних та обговорення воєнних злочинів просувається меседж, що «українські військові теж не святі».

4) Демонстративно конкретизується номер в/ч, її розташування, прізвища командирів

5) В кожній публікації увага акцентується на критиці політичного та військового керівництва.

6) Використовують неякісні відео та зображення, де неможливо розгледіти деталі.

??Довіряйте лише офіційним джерелам, завжди ставте під сумнів чутки та вірте у перемогу нашої армії!

????????????Боремо ворога та #інфотерор разом!