Допомога в забезпеченні роботи органу пробації у військовий час

Дата: 05.05.2022 09:18

В умовах військового стану, що діє на даний час на території нашої країни планова робота органів та установ змінюється. Реалії сьогодення змушують зіткнутися з відсутністю транспортного сполучення між населеними пунктами району, з економічною нестабільністю та специфічною роботою підприємств.

В Коростенському районному секторі №1 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області  04.05.2022 року відбулася робоча зустріч начальника сектору з волонтером органу пробації Людмилою Петрівною Омельчук. В ході зустрічі були обговорені питання організації допомоги з транспортним забезпеченням органу пробації у відвідуванні засуджених за місцем проживання, проведення планування профілактичної роботи з підобліковими в найближчий час та специфіку роботи з метою допомоги засудженим з працевлаштування в умовах сьогодення.

Результатом проведення зустрічі стало узгодження подальших дій для розвитку волонтерства пробації в Лугинській ОТГ.

Все буде Україна!

начальник Коростенського РС №1 Ярослава Омельчук