Сьогодні 36-та річниця однієї з найстрашніших катастроф за часів існування людства – вибуху на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2022 15:00

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Покладанням квітів до біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля та хвилиною мовчання вшанувати пам'ять всіх жертв страшної техногенної трагедії в селищі Лугини.

В заході взяли участь селищний голова Петро Мельник, секретар селищної ради Олександр Губарець, заступники селищного голови Віктор Давидюк та Борис Квятковський, директор КНП «Лугинська ЦЛ» Сергій Чорний, депутат селищної ради Станіслав Івчук, старости старостинських округів Лугинської селищної ради та представники трудових колективів селища.