Дотриманн правил пожежної безпеки в культових спорудах при проведенні святкування Великодня

Дата: 20.04.2022 11:33

Вогонь – не терпить зневажливого до себе ставлення. Від його згубної сили не застраховані навіть храми Господні. Основними причинами виникнення тут пожеж є недбале ставлення до виконання правил пожежної безпеки при влаштуванні й експлуатації електроустановок та необережне поводження з вогнем. Тож необхідність проведення протипожежних заходів з метою захисту храмів від вогневої стихії-беззаперечна.

Культові споруди Лугинщини, як і інші заклади з масовим перебуванням людей, знаходяться під постійним пильним контролем інспекторів державного пожежного нагляду. Нагадуємо. Що правилами пожежної безпеки для культових споруд передбачено ряд заходів для запобігання пожеж від відкритого вогню, а саме:

• підсвічники необхідно встановлювати на негорючу поверхню, яка виступає  за її габарити не менше ніж на 50 см;

• - стаціонарні підсвічники повинні бути надійно закріплені до підлоги або стіни;

• Горючі рідини для лампад і кадильне вугілля повинні зберігатися в закритих металевих ящиках. У одному ящику може зберігатися не більне 5 л горючої рідини.