Піклуючись про одиноких людей поважного віку та людей з інвалідністю в умовах війни

Дата: 19.04.2022 16:11

Серед інших важливих справ, що стосуються життєдіяльності Коростенського району в умовах війни, не забуваємо і про тих, хто потребує нашої з вами допомоги, а саме про одиноких людей поважного віку та людей з інвалідністю.

Сьогодні за підтримки народного депутата України від партії «Слуга народу» Арсенія Пушкаренка та громадської організації «Вітер Надії та Любові» начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк доставив чергову партію гуманітарної продуктової допомоги підопічним Коростенського геріатричного пансіонату.

"Люди, які проживають тут мають важку долю. Намагаємось забезпечити їх всім необхідним та підставити своє плече керівництву закладу", - відзначив очільник Коростенського району на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.