Дата: 19.04.2022 16:05

Великдень під час війни: чому краще відсвяткувати онлайн, а не йти до храму На жаль, цьогоріч українці змушені святкувати Великдень в нових умовах.

Тому ми закликаємо вас пам'ятати – у нашого ворога немає нічого святого. Росіяни можуть скористатися нашими звичаями та влаштувати терор в одне з найважливіших християнських свят.

Міністерство культури та інформаційної політики запрошує вірян приєднатися з молитвою до Великодніх служб дистанційно – завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн.

Анонс трансляцій Великодніх богослужінь 23 та 24 квітня – на картинці.