Віталій Бунечко - Продовжуємо ставити найсучасніші технології зв’язку на службу Збройним силам України.

Дата: 06.04.2022 15:37

Сьогодні передали чергові комплекти для доступу до мережі глобального супутникового інтернету Starlink компанії Ілона Маска Space X, а також спеціалізований транспорт бойовим рятувальникам Центру управління пошуково-рятувальним забезпеченням польотів авіації ЗСУ.

???????? Бойові рятувальники приходять на допомогу нашим військовослужбовцям та пілотам у найнебезпечніших ситуаціях і від можливості координувати хід пошуково-рятувальної операції в режимі онлайн часто залежить життя і самих рятувальників і тих, хто потребує допомоги. Тому кращого застосування автономних систем доступу до супутникового інтернету важко собі уявити.

???? Дякуємо за потужне сприяння та чітку взаємодію керівництву Державна прикордонна служба України!

Бойовим рятувальникам бажаємо вдалих операцій та щасливого повернення, а всім нам – перемоги! Все буде Україна!