Дорогі друзі, шановні жителі Коростенського району!

Дата: 05.04.2022 12:05

41-й день повномасштабного вторгнення російських військ до України. Ми продовжуємо нашу боротьбу за мир та спокій на нашій землі, разом йдемо до Перемоги України, робимо все можливе, а іноді і неможливе аби її пришвидшити.

Я вдячний кожному з вас за підтримку наших захисників, підтримку людей, які залишились без даху над головою, тих, кому зараз важко від втрати рідних та близьких людей.

Ситуація в Коростенському районі зараз більш-менш спокійна. Як вам вже відомо, з окупованих сіл району було вибито ворожі угрупування. Та маємо пам’ятати, що ми знаходимось на кордоні з країною, де розташовані війська рф.

Тому, прошу вас не нехтувати повідомленнями про повітряні тривоги, відразу йти в укриття. Особливу увагу приділіть світломаскуванню. Воно рятує не тільки ваше життя, але й життя людей, що вас оточують.

Тримаємо стрій! Бережіть себе і Україну!????????????????????????

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської РВА