Шановні жителі Коростенського району! Війна принесла горе в домівки українців. Ми оплакуємо всіх, хто загинув зі зброєю в руках і тих, кого вбили та закатували російській військові.

Дата: 04.04.2022 10:00

На сьогоднішній день в Коростенському районі ситуація контрольована ЗСУ, бійцями тероборони та владою. Продовжуємо працювати аби жителі району були в безпеці, мали все необхідне. Час від часу виникають, звісно, проблеми, проте ми намагаємось їх швидко вирішити де це можливо.

Маємо розуміти, що зараз йде повномасштабна війна, яка внесла свої корективи в усі сфери нашого життя.

Поки, на жаль, не скрізь можна пустити громадський транспорт з міркувань безпеки. Та є інші питання.

В межах своїх повноважень, спільно з працівниками військової адміністрації, обласною адміністрацією, службами, підприємствами, організаціями вирішуємо над вирішенням всіх проблем жителів великого Коростенського району.

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації