В перші дні війни Коростенський район сколихнула жахлива звістка. Ворожий снаряд потрапив в мирний мікрорайон Коростеня, постраждала маленька дитина. Війна розірвала наше життя на «до» і «після».

Дата: 04.04.2022 09:56

Той ранок, 24 лютого, коли ми всі прокинулись від перших вибухів назавжди стане для нас трагічним днем в історії.

Прокинулась і світова спільнота. Спілкуючись з італійською журналісткою, яка завітала до Коростеня, Овруча, я намагався максимально викласти позиції кожного з нас: українці не розпочинали цієї війни, ми мирний народ, але стояти за свою землю зі зброєю в руках ми будемо до кінця. Жодного клаптика нашої Батьківщини ми не віддамо окупанту.

Ми не забудемо жодного нашого земляка, який втратив здоров’я, життя в цій війні. Ми відбудуємо наші міста, селища, села. Головне сьогодні, щоб світ не стояв осторонь і не просто спостерігав за ганебним нападом на Україну та її населення, а всіляко підтримував та допомагав у боротьбі за мир у всьому світі.

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської РВА

Відеосюжет можна переглянути за посиланням ? https://www.rainews.it/.../Spotlight-del-01042022...