Шановні жителі Коростенщини!

Дата: 01.04.2022 09:54

Сьогодні ми стали ще на один день ближче до нашої з вами спільної Перемоги. Сьогодні ми робимо ще один крок вперед і тим самим заставляємо ворога зробити крок назад до кордонів країни-агресора.

???? В одному строю сьогодні за нашу волю, нашу незалежність, суверенітет стоять професійні, мужні воїни ЗСУ та не менш впевнені в своїх силах – добровольці, воїни тероборони, волонтери, люди різних професій, пенсіонери, молодь.

???????? Ми всі як один боремось за свою землю, а тому не відступимо і не складемо своєї зброї, якою б вона не була.

???? Я щиро пишаюсь кожним українцем, який сьогодні боронить Україну тут, допомагає ЗСУ, підтримує нормальне життя в наших містах, селищах і селах, а також і тими, хто не мовчить закордоном, хто виходить на мітинги аби привернути увагу іноземців до війни, яку розв’язала російська федерація.

??????????????????? Тримаємо стрій! Бережемо один одного і щиро віримо – з нами Бог, за нами правда!

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації