Віталій Бунечко, голова Житомирської ОВА: Житомирщина битиметься до останнього і дасть гідну відсіч ворогу

Дата: 01.04.2022 09:51

Житомирщина з першого дня війни зазнала ворожих ракетних ударів. Нині не припиняються обстріли її північної частини, що з одного боку межує з Київщиною, а з іншого – з республікою білорусь.

Російські війська окупували 4 села в Народицькій громаді і обстрілюють житлові будинки, військові частини, нафтобази, підприємства.

Нині Житомирщина готується до посівної і одночасно до можливого наступу військ із білорусі. Влада запевняє, що область готова дати гідну відсіч ворогу.

Яка нині ситуація на прифронтовій Житомирщині, читайте в інтерв’ю з головою Житомирської обласної військової адміністрації Віталієм Бунечком.