Сьогодні рідна земля здригнулася від болю та розпачу. Лугинщина отримала сумну звістку, що 18 березня від авіаудару в Миколаєві, виконуючи свій військовий обов’язок, трагічно загинув Віктор Бабич.

Дата: 26.03.2022 09:23

Болить душа, але герої не вмирають... Віктор навчався в Лугинській гімназіі. Був добрим і світлим, дружелюбним хлопцем, вірним другом. Людиною, яка ніколи не залишить в біді і завжди допоможе. Його спокій у будь-яких ситуаціях передавався кожному. Вітька, як називали його вчителі і однокласники, любив спорт, особливо баскетбол. Входив до складу шкільної команди, неодноразово брав участь у змаганнях. Він мріяв стати військовим і захищати Україну. У 2020 році, після закінчення гімназії, вступив до Військового коледжу сержантського складу ім. П. Сагайдачного. 5 березня 2022 року у зв'язку з російською агресією випустився достроково. Віктор отримав посаду молодшого сержанта та вступив на службу до лав ЗСУ. Дуже хотів жити, служити рідній державі, охороняти спокій своєї землі. Та не судилося. Неможливо висловити цей біль, неможливо знайти слова, щоб втішити рідних, неможливо зрозуміти, чому повинні помирати такі хлопці. Україна втратила хороброго і сильного духом захисника, втратила героя.

Виконком селищної ради висловлює щирі співчуття рідним загиблого.

Вічна пам'ять тобі, Вітю... Лугинщина не забуде і не пробачить. Ти будеш жити вічно у наших серцях. Герої не вмирають!