Дорогі друзі, жителі громад Коростенського району!

Дата: 28.03.2022 09:21

Ми продовжуємо міцно стояти на своїй землі, давати потужну відсіч загарбнику. Вже більше 16 000 чол. – саме такий рахунок бойових втрат ворога.

Ми цінуємо кожного, хто став на захист України, кожного захисника і захисницю.

????Так, 15 березня розпочався другий етап мобілізації. Зараз до виконання бойових дій залучили майже всіх резервістів і тепер призивають військовозобов’язаних інших категорій, насамперед тих, хто має бойовий досвід.

????Обов’язково повинні стати на військовий облік за місцем перебування і чоловіки-переселенці. Після цього вони можуть бути залучені до мобілізації і відправлені на навчання або до військових частин.

????На період мобілізації призов строковиків не відбувається, як і звільнення зі строкової служби. Зазвичай такі військовослужбовці проходять службу в частинах забезпечення в тилових районах бойових військових частин. Втім, якщо на мирних територіях розпочнеться бойові дії, то строковиків також залучать до оборони.

Тож, тримаємо стрій, віримо в Бога, в ЗСУ, у власні сили.

Ми переможемо! ????????????????????????

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації