Дорогі друзі, шановні жителі Коростенського району! Сьогодні, 24 березня, о 4.30 год. минув рівно місяць – Місяць Незламності як російська федерація розпочала повномасштабні воєнні дії по всій території України.

Дата: 24.03.2022 12:12

Війна, яка розпочалась у 2014 році продовжується. Війна, яку світ не бачив і яку не можна порівняти ні з чим.

Сьогодні цілеспрямовано вбивають мирних жителів України, нищать наші міста, стріляють в живих, мертвих і ненароджених.

На захист нашої рідної землі сьогодні повстали всі: не тільки професійна, самовіддана українська армія, але й сміливі, мужні громадяни нашої країни.

Сьогодні ми боремось проти окупанта за мир та спокій на нашій землі. Ми стали прикладом для всього світу як потрібно захищати демократію, свободу, моральні цінності, свою національну спадщину зі зброєю в руках та навіть голіруч.

Хочу відзначити, що в цей тяжкий час до нас на допомогу прийшло багато країн світу. Світові санкції стримують економіку російської федерації. Чимало європейських країн прихистили наших жінок і дітей. Я щиро вдячний кожному за розуміння та підтримку!

Низько схиляю голову перед загиблими. Вічна пам’ять та вічна слава кожному з них…

Війна, яку ми ніколи не хотіли, продовжується.

Тому, я вкотре закликаю вас, дорогі мої, бути сильними, впевненими у ЗСУ і в свої сили. Ми обов’язково переможемо і відродимо нашу Україну з попелу як птаха Фенікса.

Все буде Україна!

Юрій ТАРАСЮК, начальник Коростенської районної військової адміністрації