Віталій Бунечко - Почався двадцять восьмий день протистояння російській агресії. Минула доба на Житомирщині була відносно спокійною, однак північні громади потерпають від російського недруга. ВІДЕО

Дата: 23.03.2022 15:36

Також звернувся до представників бізнесу області із закликом – забезпечувати життя в тилу та відновлювати нашу економіку. Міста та села мають повертатися до активного життя, зокрема це стосується Новоград-Волинського та Бердичівського районів.

Президент, Уряд та Верховна рада створили всі умови для того, щоб виробництво тривало. Тому маленький, середній та великий бізнес мають працювати на економіку держави для забезпечення її обороноздатності.

Кожна година цієї битви народу України наближає нашу перемогу. Ми стоїмо проти ворога міцним щитом. Ми, українці, незламні!