Шановні жителі Коростенщини!

Дата: 22.03.2022 14:25

Сьогодні 27 день повномасштабного наступу рф на Україну! За всі ці 8 років і зокрема за ці 27 днів ми зрозуміли: ворог підступний, але переможний; не такий страшний чорт як його малюють.

Наші захисники і захисниці значно переважають ворога своєю професійністю, впертістю, витримкою та наснагою. Те саме можу сказати і про наш український народ. Разом ми та сила, яка не дасть загарбникам жодної надії на спасіння від нашого праведного гніву.

На жаль, дістається нашим громадам. Обстріли з «градів» Народицької громади, авіабомбардування Коростенської та Малинської, Овруцької та Гладковицької призводять до втрати людських життів, втрати здоров’я людей та руйнування інфраструктури.

Щодня ми робимо все можливе аби вивезти жінок і дітей з цих територій, надати їм гуманітарну підтримку.

Знаю, що Перемога буде за нами! Віримо в Бога, віримо в ЗСУ і у власні сили!

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації